Pārdod jaunbūvi, privātmāju Ādažos uz ezera krastmalas, nodota ekspluatācijā 2018. gada septembrī, baltā apdare. Zemes platība 1400 m2.

Overview

ID: #Vecupes 36
Price: € 155,000
Type: All
Contract: For sales
Location: District of Riga
Bathrooms: 2
Stavs: 2 stāvi
Bedrooms: 4
Area: 161,70m2

Pārdod jaunbūvi, privātmāju Ādažos uz ezera krastmalas, nodota ekspluatācijā 2018. gada septembrī, baltā apdare. Zemes platība 1400 m2. Mūsdienu tirgus prasībām atbilstoša vienas ģimenes dzīvojamā māja ar labiekārtotu piemājas teritoriju.  Iekštelpas ir bez dekoratīvās apdares, gala apdares pabeigšanai ir nepieciešama elektrība (apgaismes ķermeņi, lampas), npeiciešams ielikt santehniku, virtuves iekārtu, iekšdurvis. Pati ēka ir labas kvalitātes. Ierīkota apkures sistēma ar granulu apkures katlu.

Pirmajā stāvā 3 guļamustabas, dzīvojamā istaba, vannasistabas un toalete ar dušu, tehniskā telpa, garāža, terase. Otrajā stāvā 3 istabas, vannasistaba.

Atrodas Adažu novadā, Kadagā jaunizveidotajā dzīvojamajā ciematā, tuvu Gaujas upei. Līdz Rīgas centram aptuveni 25 km (30 minūšu brauciens).  No Kadagas ceļa nogriežoties pa kreisi uz Austrumu ielu un braucot līdz Vecupes ielai.  Austrumu iela ir klāta ar grants segumu, bet Vecupes ielai ir labas kvalitātes jaun asfalts.

Map